Gotowe projekty domów jednorodzinnych – LK&PROJEKT
Zobacz pełną ofertę LK&Projekt

Projekty domów nowoczesnych

wstecz | Strona główna / Kosztorysy i dodatki / Dodatki do projektu

Dodatki do projektu

1. Kosztorys
2. Kolornik
3. Tablica informacyjna
4. Prezentacja multimedialna
5. Dokumentacja projektowa w PDF
6. Makieta
7. Wizualizacja wnętrza
8. Świadectwo energetyczne

1. Kosztorys

Kosztorys budowlany w wersji elektronicznej jest nieodzowny przy wycenach prac budowlanych, aktualizacji cen materiałów, uzyskiwaniu kredytu na dom, podpisywaniu umowy z Wykonawcą. Przedmiar zestawiony w tabeli Excel to narzędzie, które pomoże dopasować zestawieni do indywidualnych potrzeb, poprzez zmianę cen, a także indywidualny dobór materiałów.

Zakup projektu domu wraz z dokładnymi wyliczeniami pozwoli na prześledzenie już w fazie projektowej:


Uwaga!!!

Proponujemy Państwu nowość w postaci kosztorysu wykonanego na podstawie cennika materiałów budowlanych firmy GAMBUD S.A.

Każde zamówione zestawienie kosztów trafia do inwestora w postaci zaktualizowanego wykazu, wykonanego na podstawie aktualnych cen obowiązujących w składach GAMBUD S.A.

Zapewniamy Państwu wiarygodność oraz gwarancję fachowego doradztwa konsultantów firmy GAMBUD S.A.

Dla tych z Państwa, którzy zdecydują się na zakup materiałów w składach przy ul. Powstańców 1 i w Batowicach 113, zapewniamy kompleksową obsługę oraz pełną paletę materiałów budowlanych. Podstawowy asortyment obejmuje: materiały ścienne, chemię budowlaną, materiały termoizolacyjne i hydroizolacyjne, stolarkę okienną i drzwiową. Jest to asortyment, który pozwoli całkowicie zamknąć stan surowy domu. W sprzedaży ciągłej pozostają również podstawowe narzędzia budowlane, farby, kleje, materiały wykończeniowe itp. Dzięki obecności w Grupie PSB S.A., GAMBUD ma dostęp do szerokiej gamy materiałów budowlanych, które mogą być sprowadzone pod konkretne zamówienia klientów.

Składy obsługują firmy budowlane z Krakowa i gmin ościennych, dostarczają materiały budowlane na wiele prestiżowych krakowskich inwestycji. Klienci mogą skorzystać również z innych usług takich jak obmiar stolarki budowlanej, zapłata kartami płatniczymi, transport towarów na miejsce budowy, realizację zamówień na telefon. Stałym klientom Spółka oferuje indywidualne warunki współpracy.
Asortyment oferowanych w składach materiałów budowlanych GAMBUD, to wyroby sprawdzone, od renomowanych firm, o wysokich parametrach technicznych, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.

Nasz kosztorys składa się z:


Koszt instalacji obliczony jest metodą wskaźnikową.


!!! Posiadając szczegółowy kosztorys możemy wdrożyć gospodarczy system budowy:


Opierając się na naszym szczegółowym kosztorysie bez uszczerbku dla rzetelności budowy jesteś w stanie zaoszczędzić do 20% wartości domu.

JAK ZAMÓWIĆ?

Ceny kosztorysów już od 200 zł (+ 23% VAT) + opłata za przesyłkę

Wybrany kosztorys wysyłamy w wersji elektronicznej wraz z papierową.
Czas oczekiwania na kosztorys maksymalnie do 4 tygodni.

Zamówienia kosztorysu można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Do góry


2. Kolornik

Kolornik pomoże Państwu w doborze kolorów części składowych domu od barwy tynku zaczynając, aż po stolarkę okienną i inne drobne detale. Program umożliwia zapisanie projektu, jego wydruk, a także obróbki wizualizacji w wersji podstawowej jak i lustrzanej projektu.

Zapraszamy do zabawy!!!

Do pobrania przykładowy kolornik:

POBIERZ KOLORNIK

 

 

 

 

Ceny kolornika:

- 20 zł (+ 23% VAT) + opłata za przesyłkę

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia kolornika można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której kolornik dotyczy. Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

Do góry

3. Tablica informacyjna.

Obowiązkowa na każdej budowie tablica informacyjna zawierająca podstawowe informacje o budowie i osobach będących uczestnikami procesu budowlanego oraz danymi kontaktowymi. Wygląd zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 26.06.2002 r. w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia (DzU 02.108.953 z dnia 17.07.2002 r.), z późniejszymi zmianami.

Cena tablicy:

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia tablicy można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu. Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

Do góry


4. Prezentacja multimedialna

MULTIMEDIALNA PREZENTACJA to opcja dla tych z Państwa, którzy nie posiadają dostępu do internetu.

Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy nową wersję prezentacji, która zawiera pełną ofertę projektów autorstwa pracowni, ale także ciekawe porady, wzory dokumentów potrzebnych przy budowie domów, przykładową dokumentację projektową, przykładowy kosztorys, a także zdjęcia makiet i realizacji.

Prezentacja dostępna jest bezpłatnie!!!

 

 

 

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia prezentacji można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu.

Do góry


5. Dokumentacja projektowa w PDF

Do każdego projektu proponujemy dodatkowo dokumentację projektową w plikach pdf. Płyta zawiera wybrane elementy opracowania architektury w wersji elektronicznej. Są to następujące pliki: rzuty 4 elewacji, rzuty kondygnacji, 2 przekroje.
Dokumentacja może stanowić niezbędną pomoc w przypadku aranżacji pomieszczeń oraz projektów wnętrz, projektów instalacji specjalistycznych w doborze kolorystyki elewacji.

 

 

 

 

 

Ceny dokumentacji pdf:

- 160 zł (+ 23% VAT) + opłata za przesyłkę

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia prezentacji można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której dokumentacja dotyczy. Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

Do góry


6. Makieta

Makiety architektoniczne wykonane są w skali 1:100, pokazują wzajemne położenie brył, proporcje oraz umożliwiają spojrzenie na projekt z różnych kierunków. Standardowym wyposażeniem makiet są takie elementy jak miniatury postaci pojazdów ułatwiające odczytanie skali , przydomowa zieleń w kolorach oraz formie realistycznej.


 


Ceny makiety od 1000 zł (+ 23% VAT) + opłata za przesyłkę

Termin realizacji do ustalenia.

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia makiety można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której makieta dotyczy. Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

Do góry


7. Wizualizacja wnętrza

Wykonujemy aranżacje wnętrz na indywidualne zamówienie (od kolorystyki ścian, dobór materiałów, światło aż po kompleksowe rozwiązania wnętrzarskie).

 

 

 

PROJEKT PODSTAWOWY

Projekt ten zawiera perspektywy wybranych pomieszczeń uwzględniając rodzaj posadzki, kolor ścian wraz z ich rozwinięciem.

Cena projektu podstawowego:

- 1000 zł (+23 % VAT)

PROJEKT INDYWIDUALNY


Całość prac jest podzielona na etapy, w których bezpośrednio uczestniczy Inwestor. Jego sugestie i pomysły uwzględniane są na bieżąco, dzięki czemu końcowy efekt najbardziej odpowiada jego potrzebom. W skład projektu wchodzą: projekt architektonicznych zmian przestrzeni lokalu, projekty kolorystyki i oświetlenia wnętrza, aranżacja okien, stolarka drzwiowa, pokrycia ścienne i podłogowe, dobór materiałów wykończeniowych, dobór tkanin i mebli, spójnych dla projektowanych wnętrz.

Cena projektu indywidualnego - do uzgodnienia

Termin realizacji do ustalenia.

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia wizualizacji wnętrza można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której wizualizacja dotyczy. Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

Do góry


8. Świadectwo energetyczne

Świadectwo Energetyczne jest dokumentem, określającym jakość budynku z punktu widzenia zużycia energii. Od 1 stycznia 2009 roku istnieje obowiązek dołączania kopii tego dokumentu do wniosku o pozwolenie na użytkowanie budynku.


Ceny świadectwa od 500 zł (+ 23% VAT)* + opłata za przesyłkę

Termin realizacji do ustalenia.

* Zamówienia realizowane są dla budynków znajdujących się w odległości do 150 k m od Krakowa. Powyżej tej odległości doliczane są koszty podróży lub ewentualnego noclegu.

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia świadectwa energetycznego można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której certyfikat dotyczy. Przydatne będą także dodatkowe informacje jak technologia domu, rodzaj instalacji c.o., c.w.u., rodzaj wentylacji, alternatywne źródła energii itd.) Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

 

9. System budownictwa z masywnego drewna

Każdy projekt z naszej oferty mozemy zaadoptować do systemu budowictwa z masywnego drewna, a firma CLT wybuduje go dla Ciebie. Budynek będzie ciepły, zdrowy oraz naturalnie piękny.

 

JAK ZAMÓWIĆ?

Zamówienia świadectwa energetycznego można dokonać decydując się na jedną z kilku możliwych form:

Składając zamówienie prosimy o podanie imienia i nazwiska, dokładnego adresu wysyłki, numeru telefonu telefonu oraz dokładniej nazwy projektu której certyfikat dotyczy. Przydatne będą także dodatkowe informacje jak technologia domu, rodzaj instalacji c.o., c.w.u., rodzaj wentylacji, alternatywne źródła energii itd.) Wszelkie zasady zamówień on line znajdują się w regulaminie zakupu.

 


Do góry

Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies. Zamknij

Używamy informacji zapisanych za pomocą plików „cookies” i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych potrzeb Użytkowników. W przeglądarce internetowej można wyłączyć, zmienić ustawienia dotyczące „cookies”. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących „cookies” oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce Cookies

OK, rozumiem